Revolve

  

Działalność artystyczna: 2011 - 2013

Gatunek: Hard Rock / Heavy Metal

  

Skład zespołu:

Michał Kapelko - wokal

Karol Lubecki - gitara basowa

Andrzej Oniszczuk - perkusja

Piotr Oniszczuk - gitara rytmiczna

Michał Pęza - gitara solowa

  

Strona internetowa: Facebook

  

W zespole grali:
Bartosz Głuszczak - gitara basowa (2011 - 2012)

 

Po rozpadzie zespołu The Greed i białostockiej grupy The Nokes powstała zupełnie nowa jakość. Mianowicie 21 listopada 2011 roku powołany został do życia zespół Revolve. Dorobek zespołu The Nokes został całkowicie wcielony w repertuar nowego bandu.

 

Zespół bardzo szybko oswoił się z nowym materiałem i mocniejszym stylem grania. W maju 2012 roku wystąpili podczas imprezy Chorroszcz Show, lecz bardziej owacyjnie został przyjęty ich kolejny koncert, który odbył się miesiąc później w białostockiej Tawernie Trzy Korony. To dało jeszcze większej energii i pozytywnego kopa do działania sprawiając, że Revolve niewątpliwie postawił na jakość oraz dokładne szlifowanie własnego materiału w celu zadowolenia nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

 

Rok 2013 dał szansę kapeli pokazania się na większych koncertach. Zespół wystąpił podczas 460 Urodzin Zabłudowa, a parę dni później na imprezie "Muzyka przy lodach" zorganizowanej przez firmę Wasilewski Lody. Jeszcze we wrześniu zaproszeni zostali do PUBu 6-ścian gdzie zagrali równie z wielką mocą.

 

   

 

Copyright © Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie