The End

  

Działalność artystyczna: 2014 -

 

Skład grupy:

Emilia Kochańska - szefowa, pomysłodawca zamieszania
Elżbieta Czarnecka - teatr ma we krwi
Magdalena Gierejko - kocha teatr z wzajemnością
Zofia Szum - całą sobą w teatr zaangażowana
Barbara Maksymowicz - teatralnie uzdolniona
Agnieszka Zajdowicz - teatralny sufler

 

Patrycja Pawełczyk - make up, charakteryzacja, dźwięk

 

  

Grupa teatralna "The End" powstała wiosną 2014 roku w Zabłudowie, choć początek jej dał pewien wieczór poetycki w roku 2013.

 

Założycielką, pomysłodawczynią i siłą napędową stała się Emilia Kochańska - pracownik Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Zabłudowie. Grupę tworzą kobiety zaangażowane w działalność tzw. "Zabłudowskich Czarownic". Od spotkania do spotkania by we wspaniałym stylu podjąć się czegoś wielkiego.

 

Grupa swój debiut sceniczny miała 8 czerwca 2014 roku w ramach serii wiosenno-letnich koncertów organizowanych przez firmę Wasilewski Lody. Występ przyjął się z dużym entuzjazmem i jeszcze parę dni po spektaklu mówiło się o nim głośno. Był to niewątpliwie udany początek "końca".

 

Grupa już odkrywa nowe warstwy literackie i trenuje kunszt sztuki teatralnej, by jeszcze bardziej zachwycać zgromadzoną publiczność.

  

video: Bart Andsky  

 

video: Bart Andsky  

 

video: Bart Andsky  

 

 

"The End" - debiut

 

Debiutanckie fragmenty sztuki teatralnej w wykonaniu grupy teatralnej "The End". Premiera miała miejsce 8 czerwca 2014 roku w ramach imprezy zorganizowanej przez firmę Wasilewski Lody w Zabłudowie.

 

Copyright © Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie