Warsztaty wizażu z marką AVON oraz profesjonalna sesja fotograficzna

 

data: 08.03.2018 r., godz. 18:00

miejsce: Klub "Pod Burmistrzem" w Zabłudowie

wstęp: liczba miejsc ograniczona, warsztaty i sesja bezpłatna

organizatorzy: Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie, Koło Gospodyń Miejskich w Zabłudowie, Ciuchniecki Photography, ZKF - Zabłudowski Klub Fotograficzny

   

     

Drogie Panie!
 
Odnotowaliśmy ogromne zainteresowanie wizażem i sesją fotograficzną w dniu 8 marca w Zabłudowie. Jest nam niezmiernie miło. Zaprosilibyśmy Was wszystkie, ale możliwości Organizatorów są ograniczone. Decydowała kolejność zgłoszeń (przeważająca część miejsc dla mieszkanek gminy Zabłudów). Na ten czas lista zostaje zamknięta.
 
Osoby, które wysyłały zgłoszenia za pomocą facebooka prosimy o potwierdzenie udziału do 2 marca 2018 r. pod adresem e-mail: moak@o2.pl lub nr tel. 85 718 84 43.
 
Uwaga! Brak jakiegokolwiek zgłoszenia i potwierdzenia będzie skutkował tym, iż udział w warsztatach zostanie zaproponowany kolejnej osobie z listy.
 
Osoby, które spóźniły się ze zgłoszeniem lub nie zakwalifikują się na warsztaty w Zabłudowie pragniemy uspokoić. Przygotowaliśmy dodatkowy termin: 10 marca 2018 r. w Świetlicy wiejskiej w Halickich. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

 

 

Copyright © Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie