Z wielką radością informujemy, że Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie został wybrany do ogólnopolskiego programu Dom Kultury+ realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury!
Jesteśmy jednym z zaledwie 50 domów kultury w Polsce, które zakwalifikowały się do tegorocznej edycji – to dla nas ogromne wyróżnienie i szansa na rozwój. 
Chcemy tworzyć kulturę razem z Wami – odpowiadać na Wasze potrzeby, pomysły i marzenia. A żeby to zrobić, najpierw chcemy Was lepiej poznać.
Rozpoczynamy od diagnozy – czyli sprawdzamy, co już mamy i co możemy wspólnie zbudować. Dlatego w najbliższych tygodniach możecie spotkać nas:
Ale najpierw – prosimy Was o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety online. Zajmie Wam to tylko kilka minut, a dla nas będzie to bardzo cenna wskazówka, jak działać dalej.
Dziękujemy, że jesteście z nami i że możemy wspólnie tworzyć naszą kulturalną przestrzeń!
